LCTR NETWORK - Efsane Geri Döndü - İyinin İyisi

TolgaKMS

Site Sahibi
Site Sahibi
Merhaba arkadaşlar, Bundan 8-9 ay önce çok ağır psikolojik sorunlarım oldu hayatımda değer verdiğim çoğu şeyi kaybetmiştim. Kaybeden bir kişi için sunucuma çokda bakamadım gün geçtikce 300-350 onlineye düşmüştüm ve kendimi toparlayamadığım gibi artık sunucuylada ilgilenemiyordum.

LCTR'nin en önemli özelliği herkesden farklı olmasıydı ben 300-350 onlineye düştüğümde farklılıklarımı kaybetmeye başlamıştım, ve bir farkım olmadığından sunucuyu kapatma düşüncesine girdim ve kapattım. Sonrasında kendi hayatımı kurtarmaya çalıştım tabi kapattıkdan sonra oyuncularımdan her gün mesaj aldım yokluklarını gittikce daha çok aramaya başladım cidden önceki senelerde bi aile olmayı başarmıştık herkesle abi kardeş ilişkisi kurabilmiştik. Sonrasında istekler üzerine LCTR'yi tekrar açtım ama tabii ki buglar vs olacağından dolayı hemen konu açmak istemedim, şuanda ilk defa konu açma gereği duydum.

Eski dosyalarımın hepsinin durmasına rağmen daha kaliteli sunucular için çalışmakdayız. İnşallah bundan sonraki zamanlarda LCTR'yi daha iyi yerlerde göreceğimi düşünüyorum. Şuandada birçok eksiğimiz var ama zamanla hepsini halledeceğim. Herkes için hayırlı olsun yanımda olan dostlarıma ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. LCTR ailesine herkes davetlidir..

PLAY.LEGENDCRAFTTR.NET
WWW.LEGENDCRAFTTR.NET
447
448
449
 
Üst