Minecraft Sparta Kalkanları

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Spartan Shields, dünyanızda bazen çok daha iyi koruma sağlamak için Minecraft'a birkaç yeni ve daha güçlü kalkan ekler. Standart kalkan onu kesmeyebilir ve sizi güvende tutmak için doğaya güzel duyu olarak hoş gelen şeylerden yoksundur. Bu modun temel ahşap kalkanı, erken aşamalarda zanaat yapmak kolaydır ve daha sonra zanaat yapabileceğiniz bir sonraki seviye kalkanların da temelidir.

8


Her bir kalkanın üzerine geldiğinizde ne kadar koruma sağladığını göreceksiniz, ahşap en düşük ve sonraki her katman bir öncekinin iki katından fazla. Düşük ila orta menzilli kalkanlar ahşaptan sonrasında altın, taştan sonrasında demirden geçer.



9



10



Koruma seviyeleri elmas ve obsidiyen kalkanlar yaparken son derece artar, ancak obsidiyere karşı dikkatli olun çünkü sizi tutarken neredeyse gizlice bir hıza indirir.


11



Her kalkanın bir kalkan bash hücumsı vardır ve bu da kullandığınız kalkan katmanına göre değişiklik gösterir.



Bu mod hem de kule kalkanı çeşitlerine aynı kalkan türlerini ekler, sadece bunlarla ek özelleştirme için onlara posterler uygulayabilirsiniz.



Ve bakır ve gümüş benzer biçimde vanilya Minecraft'ta bulunmayan belirli metalleri ekleyen başka bir modunuz varsa, gümüş ile ek kalkanlar oluşturabilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN LİNK: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/spartan-shields/download/2830770
 

Celil

Site Sahibi
Site Sahibi
Hosting Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Genel Moderatör
Bölüm Moderatörü
Deneme Moderatör
Hosting Firması
Yazar
Deneme Yazar
Sponsor
Platin Üye
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Eyvallah gene iyi konu rizenin haşin erkeğiii
 
Üst