Minecraft Yararlı Kapılar Modu

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
286

GamerTr.Net İyi Oyunlar Diler :)
Amerika papağanı kapıları oyundaki her ağaç türü yapılmış bir sürü yeni kapı çeşitleri ekler. Kapılar, yapılarınıza uyacak şekilde ihtiyacınız olan her şeye uyacak şekilde tüm yeni stillere haizdir. Aslına bakarsan oyunda bulunan tasarımları genişletmek için oyulmuş çeşitli kesikli kapılar var. Mod, vanilya tasarımlarını farklı ahşap türlerine çeviren kapı baskıları adı verilen bir öğe ekler.

280

Artık tercih ettiğiniz vanilya tasarımınızla dilediğiniz ahşap tipini kullanabilirsiniz. Sadece orijinal kapıyı hazırlayın ve bu tasarımın bir baskısını yapmak için 4 tane kağıt ekleyin. Sonra istediğiniz ağaç türü ve voila ile kullanın!

281

Çeşitli pencere tasarımlarına haiz seçenekler bile vardır, böylece yapılarınızı daha açık bir giriş konseptiyle birbirinden ayırabilirsiniz.

282

Bu mod ek olarak güzel duyu olarak daha az yer kaplıyor benzer biçimde görünen düzgün bir açılış özelliği ile çok temiz, geleneksel bir görünüm veren shoji sürgülü kapılar ekler.

283

Endüstriyel modlar için daha çok seçenek sunan bu mod ile metal kapılara bir yükseltme var. Bunlara çeşitli pencereler oluşturabilirsiniz ve itme çubukları ve güvenlik çıkartmaları ile daha gerçekçi görünürler.

284

Ayrıca çeteleri uzak tutmak için bir mahpushane kapısı seçeneği bile var!

285

İndirmeniz için link: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/macaws-doors/download/2940140
 

Celil

Site Sahibi
Site Sahibi
Hosting Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Genel Moderatör
Bölüm Moderatörü
Deneme Moderatör
Hosting Firması
Yazar
Deneme Yazar
Sponsor
Platin Üye
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Güzel bir mod.
 
Üst