Minecraft Yeni Eşyalar Yeni Madenler Modu

Lazkopat

Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
204

Yasak ve Arcanus, dünyanızı biraz daha efsanevi ve esrarlı hale getirmek için Minecraft'a bir sürü yeni büyülü temalı öğe ekler. Yeni öğelerin çoğu, bu modla eklenen üç yeni cevherle hazırlanabilir: Arcane Kristal Cevheri, Runestone ve Dark Runestone.205


208


Eşleşen araçlara haiz 5 yeni zırh seti var. Ortalama demir zırh dayanıklılığı arasında değişir, sadece korumada elmas dayanıklılığının ötesine geçer. Ayrıca oldukca tehditkar görünüyorlar.

207


Bu mod, arcane altın kılıcı, draco arcanus baltası ve güçlü enerji topları vuran draco arcanus asası benzer biçimde bazı yeni silahlar ekliyor.209
Ruh çıkarıcı ek olarak ruhları ruh kumundan temizleyen temiz bir araçtır. Bu ruhsuz kuma dönüşecek ve biroldukça farklı ruh taşı bloğu yapmanıza müsaade edecektir! Dışarı çıkan ruhu tutarken blokları tekrar sağ tıklayarak kum haline getirebilirsiniz.
210Ek olarak Cherrywood, Mysterywood ve Edelwood olmak üzere 3 yeni ağaç var. Bunlar inşa etmek için bir ton yeni ahşap blok verecektir.
211


212213

Düzgüsel kovadan 4 kat daha çok su tutan Edelwood kepçesinin yanı sıra.

214Ve birkaç yeni mum bazlı ışık kaynağı var: fener ve şamdanlar. Şamdanlar 1, 2 veya 3 mum tutacak şekilde özelleştirilebilir!
215


İYİ FORUMLAR :)
 

Ekli dosyalar

Celil

Site Sahibi
Site Sahibi
Hosting Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Genel Moderatör
Bölüm Moderatörü
Deneme Moderatör
Hosting Firması
Yazar
Deneme Yazar
Sponsor
Platin Üye
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
güzelmiş yeni eşyalar aşırı hoş
 
Üst