VİPER NEDİR ? VİPER NASIL KULLANILIR ?

VİPER NEDİR ? VİPER NASIL KULLANILIR ?
Amerikalı kimyager Viper zehir yüklü, çeşit çeşit kimyasal cihazıyla savaş alanını kontrol altında tutarken düşmanın görüşünü de altüst eder. Avını zehriyle değilse bile aklıyla mutlaka avcunun içine alır.
KONTROL UZMANI
Kontrol uzmanları takımlarını başarıya götürmek için tehlikeli bölgeleri ayrıştırmakta uzmandır.
Asit Havuzu(C)
Bir kimyasal bomba atıcı Kuşan. Yere çarptığında parçalanan bir kapsül fırlatmak için Ateş Et. Oluşturduğu uzun süreli kimyasal alanda kalan düşmanlar hasar alır ve Savunmasız hale gelir.
Zehir Bulutu(Q)
Bir gaz salgılayıcı Kuşan. Tur boyunca devamlı yerde kalacak salgılayıcıyı fırlatmak için Ateş Et. Yakıt kullanarak zehirli bir duman bulutu oluşturmak için Yeniden Kullan.Bu yetenek birden fazla kez Yeniden Kullanılabilir ve yerden alınarak Yeniden Yerleştirilebilir.
Zehir Perdesi(E)
Yüzeyleri delip geçen bir gaz salgılayıcı fırlatıcısı Kuşan. Gaz salgılayıcılardan uzun bir hat oluşturmak için Ateş Et.yeteneği Tekrar Kullan ve yakıt için Ateş et .Yeteneği Tekrar Kullan ve yakıt karşılığında yüksek bir zehir duvarı oluştur .Bu yetenek birden fazla Tekrar Kullanılabilir.
Viper'ın İni(X)
Bir kimyasal püskürtücü Kuşan. Viper'ın etrafında her yöne doğru kimyasal bir bulut oluşturmak için Ateş Et. Oluşan geniş bulut, içinde kalan oyuncuların görüşünü kısıtlar ve azami canlarını azaltır.
 

Celil

Site Sahibi
Site Sahibi
Hosting Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Genel Moderatör
Bölüm Moderatörü
Deneme Moderatör
Hosting Firması
Yazar
Deneme Yazar
Sponsor
Platin Üye
Yazar Ekibi Lideri
Onaylı Satıcı
Güzel konu tşkler
 
Üst